Doručenie na adresu


GLS

GLS ponúka balíkové a expresné služby v Českej republike a kladie pritom dôraz na prvotriednu kvalitu. Moderné IT riešenia zaisťujú jednoduchosť, bezpečnosť a komfort spolupráce s GLS. Pri prevzatí zásielky skontrolujte, či je obal neporušený. Tým, že zásielku prevezmete, potvrdzujete, že ste tovar prevzali bez viditeľných závad. Oznámte vodičovi, ak je obal poškodený. Pokiaľ až po prevzatí a rozbalení zistíte, že je obsah zásielky poškodený, informujte prepravcu do 3 pracovných dní. Odporúčame, aby ste si ihneď pri rozbalení zaobstarali fotodokumentáciu zásielky.

  Česká pošta - Balík Do ruky

  Balík Do ruky od České pošty príde za Vami, kam len budete chcieť, o čase doručenia sa vopred dozviete prostredníctvom SMS a e-mailu, opätovne potom aj v deň doručenia. Prostredníctvom internetu si môžete zmeniť čas alebo spôsob doručenia. V niektorých lokalitách Vám Slovenská pošta ponúka aj možnosť popoludňajšieho doručovania, ktoré Vám poštový doručovateľ oznámi vopred. Na stránkach Českej pošty, konkrétne v systéme Track and Trace, môžete neustále sledovať cestu svojej zásielky. Pokiaľ nebudete zastihnutí, bude pre Vás balík pripravený na vyzdvihnutie na najbližšej pošte.

  Paletová preprava

  Pokiaľ si zvolíte tento druh prepravy, znamená to, že Váš nákup je zložitý na doručenie, preto vyberieme tú najvhodnejšiu dopravu pre zvolené produkty. Informácie o čase doručenia sa vopred dozviete prostredníctvom e-mailu.


  Osobný odber


  U nás na predajni

  Objednaný tovar si môžete vyzdvihnúť na našej adrese. Stačí v objednávke zvoliť možnosť Osobný odber. Akonáhle bude tovar pripravený na vyzdvihnutie, pošleme vám informačný e-mail. Našu adresu nájdete v kategórii Kontakty.

  GLS - ParcelShop

  Na vyzdvihnutie balíka majú príjemcovia k dispozícii viac ako 1000 výdajných miest po celej Českej republike. Balíky je možné vyzdvihnúť bez zdĺhavého čakania v rade, príjemca je väčšinou obslúžený okamžite. Príjemca sa nemusí časovo viazať na kuriéra a balík si vyzdvihne až sa mu to hodí. Na vyzdvihnutie balíka je päť pracovných dní. Príjemca môže za balík platiť aj vo výdajnom mieste dobierkou v hotovosti a niekde aj kartou.