Veľmi často sa stretávame so situáciou, kedy sa zákazníkovi nepáči veľkosť alebo potrebuje nejako upraviť nami ponúkanú voliéru či klietku, alebo má úplne inú predstavu a chce vytvoriť zákazku na mieru.

Ale to pre nás nie je žiadny problém!

Stretávame sa s tým každý deň a sme vždy maximálne nápomocní a otvorení zákazníkovi všetko vyjsť v ústrety, prípadne poradiť a spoločne vytvoriť produkt presne podľa jeho predstáv.

Ak máte rovnaký problém, alebo máte doma obmedzený priestor pre izbovú voliéru v byte, alebo potrebujete vymyslieť vonkajšiu voliéru presne do zvoleného priestoru, alebo niektoré strany šikmé, ste u nás správne, nič pre nás nie je problém.

Postup spočíva v tom, že nás zákazník telefonicky alebo písomne informuje o svojich požiadavkách, želaniach a predstavách. Ak zákazník celkom nevie, čo má robiť, dohodneme spoločné stretnutie a pozrieme si predchádzajúce realizáce a zistíme, ako by mal vyzerať výsledok. Ak je to naozaj veľká atypická, alebo je to veľká stavba, radi sa na ňu pozrieme osobne. Potom pripravíme nezáväznú ponuku, ak sa dohodneme, nasleduje výroba a následne montáž, alebo si zákazník produkt zostaví sám.

Ak máte záujem o voliéru na mieru, zavolajte nám alebo nám pošlite e-mail a my sa o vás okamžite postaráme. Tešíme sa na možnú spoluprácu!